logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ ФІЛАРМОНІЇ ТА КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ "Я В СЕРЦІ МАЮ ТЕ, ЩО НЕ ВМИРАЄ" ЗА МОТИВАМИ ДРАМИ-ФЕЄРІЇ "ЛІСОВА ПІСНЯ" З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ


Опубліковано Пн, 26 Лютого 2024 в 10:28


25 лютого 2024 року ми відзначаємо 153-річчя з дня народження Лесі Українки, славетної української письменниці, перекладачки, громадської діячки.

Напередодні іменин геніальної поетеси Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» спільно із Запорізькою обласною філармонією підготували і презентували культурно-мистецький проєкт «Я маю в серці те, що не вмирає» за мотивами  драми-феєрії «Лісова пісня» геніальної поетеси.

Уся козацька ліцейна родина отримала неймовірну естетичну насолоду від музично-театралізованого дійства, подарованого акторами філармонії та незрівнянним артистам академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

З гордістю та захопленням переглянули відеопроєкт «Калейдоскоп мрій та сподівань голосом нащадків» від обдарованих учнів Козацького ліцею, де поєднанні журналістські дослідження життя та творчості Лесі Українки; прозвучала прониклива поезія, яку талановиті діти та молодь декламували в творчій інтерпретації з елементами театралізації.

За реалізацію цього потужного відеопроєкту щиро дякуємо неймовірним педагогам: керівниці гуртка ораторського мистецтва «Скринька золотого слова» та головній режисерці Аліні Симоненко, стилістці, художниці зі створення образів Оксані Лисенко й операторці-монтажерці Олександрі Степановій.

Отримали також відеопривітання від професійних акторів «Словами Лесі Українки говорять актори театру та кіно» – Рената Сеттарова, Оксани Стринадюк (Гуцулки Ксені) та Наталки Денисенко. За такий несподіваний подарунок вдячні Ірині Максимовій.

Після заходу у філармонії маленьких і юних глядачів, їхніх батьків та педагогів привітали директорка закладу освіти Оксана Губіна та представниця батьківського активу Ірина Максимова, подякувавши творчому колективу, адміністрації та директорці Запорізької обласної філармонії – заслуженій працівниці культури України Ірині Конаревій.

Творчість Лесі Українки наповнена потужною життєствердною силою, багатогранністю мотивів і тем, провідними серед яких є патріотизм і боротьба за національну свободу та справедливість.

Завдяки нескореній відданості та непохитному героїзму наших військових ми маємо можливість відзначати пам'ятні дати, реалізовувати проєкти та просто жити на своїй рідній землі.