logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

НОВІ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ ЗДОБУТКИ ЛІЦЕЇСТІВ


Опубліковано Пн, 24 Квітня 2023 в 10:28


   Березень для шанувальників точних наук традиційно пов’язаний із участю у фізико-математичному конкурсі «Школа Фізтеху».

   За умовами конкурсу «Школа Фізтеху 2023», одним із організаторів якого є фізико-технічниий факультет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна,  можна було перевірити свої знання окремо з математики, з фізики та з «багатоборства» – одразу з двох дисциплін.

   Цьогоріч виявили бажання знову позмагатися і випробувати себе 48 учнів 7-11 класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Сертифікати за відмінне вирішення конкурсних завдань отримали здобувачі освіти 8-Б класу – Кавун Катерина й Теліпко Кирило. (Вчителі математики та фізики Голенко Т.В. й Легостаєв О.О.), 10-А – Нерезова Вікторія та 10-Б – Білий Олександр (вчитель математики Зубарева Ю.С.), 11-Б класу – Ступак Сергій (вчитель математики Голенко Т.В.).

   Окрім участі в олімпіадах та конкурсах, наші учні активно долучаються до науково-пошукової діяльності.

   13 квітня 2023 року учениця 8-Б класу Опанасюк Марія (керівник Голенко Т.В.) взяла участь у щорічній XIV науково-пошуковій конференції «ХОРТИЦЬКІ ЧИТАННЯ». Конференція підсумувала досягнення учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, технічних ліцеїв та студентів коледжів м. Запоріжжя та Запорізької області.

   Цьогоріч у «ХОРТИЦЬКИХ ЧИТАННЯХ» взяли участь 61 учасник з 18 закладів освіти. Марія представляла роботу у секції «Математики, фізики та астрономії» на тему «Дослідження властивостей найпростіших планіметричних фігур в геометрії Лобачевського». Незважаючи не те, що ліцеїстка була однією з наймолодших учасниць заходу, її доповідь викликала жвавий інтерес та схвальні відгуки членів журі. Результат – почесне 2 місце.

   Пишаємось нашими талановитими інтелектуалами!