logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Обласний конкурс "Гармонія краси - 2017"


Опубліковано Пн, 11 Грудня 2017 в 09:12


    9 грудня 2017 року в Запорізькій обласній філармонії – концертному залі ім. М.Глінки відбувся довгоочікуваний феєричний Обласний конкурс «Гармонія краси -2017» серед дітей із шкіл-інтернатів та реабілітаційних центрів.

     Організатори - волонтерська група «AngelS» спільно зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації та модельним агентством «Імідж-центр».

     Пройшли кастинг для участі в конкурсі краси, який проводили представники «AngelS» в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей», яскрава і творча Мотовілова Аліна з 4-Б класу та харизматичний цікавий хлопчик з голлівудською посмішкою Гулей Даніїл, учень 6-Б класу.

   Протягом трьох місяців саме Аліна й Даніїл під керівництвом волонтерів Нателли Недавньої та Аліни Бондар готувалися до «Гармонії краси-2017»: працювали над створенням образів, проводили фотосесії, готували творчі номери для показу талантів.

    Так як конкурс проходив напередодні Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва, то й тематика свята була відповідною.

     Уболівати за конкурсантів приїхали батьки, родичі, друзі, а також дружна група підтримки «Козацького ліцею» – учні 4-Б класу з вчителем Кунах Анжелою Сергіївною і вихователем Безкоровайною Маргаритою Григорівною,  шестикласники з вихователем Дем’яновою Ольгою Іванівною, заздалегідь підготувавши плакати й гасла. 

     Перший етап «Гармонії краси - 2017» - вихід маленьких учасників  в українських національних костюмах. Різноманітність образів і колоритність вбрання допомогли пригадати різдвяно-новорічні обряди українців.

     Другий етап конкурсу – дефіле в авангардних костюмах, виготовлених власноруч. Це було неочікувано і дуже цікаво. Просто неймовірно, наскільки образи маленьких хлопчиків і дівчаток можуть бути різноманітними й креативними.

    Потім розпочався показ талантів учасників «Гармонії краси»: діти співали, декламували, танцювали.

    Надзвичайно проникливим був номер «Крила» від Мотовілової Аліни та хореографічної групи «Сузір’я» із «Козацького ліцею». Аліна показала себе справжньою майстринею в декламаторському мистецтві, представивши широкому загалу зворушливу поезію геніальної Ліни Костенко.

    У світ театру переніс глядачів Гулей Даніїл з байкою Леоніда Глібова «Цуцик». Таке враження, що маленький конкурсант не дебютував на сцені, а вже професіонал із великим досвідом. Бездоганне виконання байки.

     Також на «Гармонії краси» дивували запальними піснями й цікавими номерами запорізькі артисти: співаки, танцюристи, акробати. Спеціальна гостя свята - українська співачка і композитор Katya Chilly.

     Кожен учасник заходу був нагороджений у своїй номінації.

    Гулей Даніїл отримав титул «Містер Елегантність», а «Міс Фото» стала Мотовілова Аліна.

     Хоч і перемогу в конкурсі «Гармонія краси-2017» здобули Дорошенко Богдан із школи-інтернату «Світанок» і Бабенко Анна із «Джерела», але наші маленькі Аліна й Даніїл не дуже засмутилися, а навпаки були щасливі, що отримали можливість бути учасниками такого чудового проекту, який здійснює дитячі мрії, розкриває таланти й додає упевненості в собі та своїх силах.  

     Усіх конкурсантів нагородили пам’ятними й корисними подарунками, сувенірами, солодощами від організаторів і партнерів заходу.

     Дякуємо усім, хто працював над образами та номерами учасників конкурсу «Гармонія краси-2017» Мотовілової Аліни й Гулея Даніїла, а саме: Лаврищевій Світлані Федорівні за створення чудових авангардних костюмів, керівникам театрального гуртка Мироновій Анні Сергіївні та хореографічної групи «Сузір’я» Лисенко Оксані Олександрівні за постановку номерів, а також Осипенку Олександру за допомогу в озвучуванні заходу.

     Особлива подяка – керівнику волонтерської групи «AngelS» Юрію Вдовцову та команді його волонтерів-янголів, «без яких, - за словами начальника Служби у справах дітей Матвєєвої Антоніни Іванівни, - цього конкурсу не було б».

     Спасибі, що подарували дітям казку, мегасуперові емоції і фантастичні враження від яскравого, незабутнього, професійно підготовленого конкурсу.

    «AngelS» - ви найкращі!