logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Осіння спартакіада - 2018


Опубліковано Пн, 10 Вересня 2018 в 20:40


     7 вересня 2018 року на відкриття «Осінньої спартакіади-2018» до Дня фізичної культури і спорту зібралися учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

     Цього дня спортивний майданчик освітнього закладу перетворився на арену олімпійського зразка. Отримавши маршрутні листи, команди спортсменів і спортсменок 4-11-х класів відправилися станціями гри-подорожі, на яких розпочалися змагання зі стрибків у довжину з місця, підтягування у висі, метання набивного м’яча, перетягування канату, біг на дистанції 60 та 100 метрів.

     Сподобалася ліцеїстам легкоатлетична естафета. Переможцями у своїх вікових категоріях стали команди 6-Б, 8-А та 11-А класів.

      Головною довгоочікуваною подією спортивних змагань був традиційний товариський матч між командою здобувачів освіти й кращими футболістами і футболістками - педагогами. Перемогу здобула команда юних ліцеїстів.

     Завершився День фізкультури та спорту в «Козацькому ліцеї» нагородженням кращих спортсменів і спортсменок почесними Грамотами.

     Загартовуйте своє тіло, тренуйте мозок! Будьте здорові та щасливі!