logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПЕДАГОГ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ В ТРІЙЦІ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2023" В НОМІНАЦІЇ "ЗАХИСТ УКРАЇНИ"


Опубліковано Пт, 14 Квітня 2023 в 11:05


   З 03 квітня 2023 року стартували змагання освітян у другому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Захист України».

   Запорізьку область на Всеукраїнському рівні представляв переможець першого туру конкурсу – вчитель Захисту України Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Олег Ситник.

   У відбірковому етапі другого туру «Учителя року – 2023» визначали фіналістів серед 21 – найкращого у своїй області педагога.

   Конкурсанти демонстрували предметні компетентності та методичну підготовку під час випробувань «Методичний практикум» і «Тестування». Виконували завдання «Практична робота», під час якого надавали  домедичну допомогу пораненому у ході мінометного обстрілу, коментуючи свої дії.

   У фінал змагань потрапило 12 освітян, які продовжували змагатися за звання «Учитель року» у своїй номінації. Конкурсанти проводили майстер-клас для студентів кафедри фізичної культури і спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та урок зі здобувачами освіти міста Києва.

   Олег Ситник показав високий рівень професійно-педагогічної підготовки та посів почесне ІІІ місце в фінальному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Захист України».

   Від усієї душі вітаємо Олега Володимировича з вагомими здобутками! Зичимо міцного здоров'я, натхнення, нових омріяних перемог на шляху до життєвих і професійних вершин! Ви – наша гордість! Пишаємося!

   Дякуємо педагогам Козацького ліцею, які допомагали у підготовці до конкурсу, викладачам комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради за методичний супровід та Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за підтримку.