logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПЕДАГОГИ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ


Опубліковано Пт, 1 Вересня 2023 в 17:00


  30 серпня 2023 року в межах Серпневих студій відбувся онлайн-семінар «Шляхи удосконалення підготовки учнів до військової та військово-медичної справи в сучасних умовах» для вчителів предмета «Захист України» та «Захист України. Основи медичних знань», в якому взяли участь 50 освітян. Модератор: Світлана Гура, ст. викладач кафедри теорії та методики виховання  КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

   Цього ж дня пройшов вебінар на тему «Зміст та умови партнерської взаємодії вчителя та сім’ї у виховному процесі закладу освіти», учасниками якого стали 100 педагогів: заступників директорів з виховної роботи, класних керівників, вихователів. Модератор: Олена Сібіль, доцент кафедри теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

    Освітяни Запорізького Козацького ліцею були активними учасниками онлайн-заходів і ділилися своїм провідним досвідом з колегами Запорізького краю.

   Олег Ситник, вчитель фізики та предмета «Захист України» нашого закладу освіти, керівник гуртка «Джура» комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради (за сумісництвом), як переможець обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» (І місце) та всеукраїнського (ІІІ місце) розказав про свій досвід виконання конкурсних завдань всеукраїнського рівня та про участь його вихованців у обласному етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура) у 2023 році, в якому вони посіли ІІ місце. Олег Володимирович презентував підготовлений джурами відеофільм про використання дронів у сучасних умовах війни.

   Ігнат Здоровецький, вчитель інформатики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», на вебінарі як класний керівник 9-В класу поділився досвідом налагодження партнерських відносин: діти – батьки – педагоги. Говорив про формальне та неформальне спілкування, проведення спільних заходів, які згуртовують та об’єднують, стратегії вирішення конфліктів, наголосивши, що головне –  навчитися слухати і чути одне одного.

   Дякуємо комунальному закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради за організацію заходів і сприяння професійного розвитку освітян.