logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Педагогічні читання


Опубліковано Вт, 29 Листопада 2016 в 10:00


       25.11.16 р.  в КЗ «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 4» Запорізької обласної ради відбулись «Педагогічні читання з теми «Мистецтво навчання: Я, мої учні та мій предмет» (за кн. Кен Робінсон і Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту)». 
        Такий вибір педагогічному колективу запропонувала професор, доктор педагогічних наук Крутій Катерина Леонідівна.
         Особисто мені подобається така форма методичної роботи з педагогами, але, на жаль, її не часто використовують, тому що підготовка до проведення займає більше часу, ніж сам захід. Проте результат завжди – чудовий. Можна подискутувати, можна висловити свої думки і знайти найбільш оптимальний варіант вирішення проблем за допомогою ментальних карт (виокремлювали проблему, визначали симптоми, ставили діагноз, призначали хірургічне втручання або терапевтичні заходи.  
         Як правило: після спілкування з цим творчим колективом педагогів - реформаторів у Катерини Ленідівни та в мене є впевненість у завтрашньому дні освіти, в можливості докорінно і швидко внести зміни в навчальний процес і донести до дітей саме ті знання, які дадуть їм можливість у майбутньому критично мислити, знаходити необхідну інформацію та вибудовувати пріоритети власного життя. Дякую колективу однодумців та Крутій Катерині Леонідівні за професійне спілкування! Сподіваюсь на наступні зустрічі.

Ковиліна Тетяна Миколаївна