logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "ЕКО-ТЕХНО УКРАЇНА 2024"


Опубліковано Вт, 5 Березня 2024 в 15:42


З 27 лютого по 1 березня 2024 року в м. Київ проходив Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна 2024», національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2024 (International Science and Engineering Fair), що проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, презентувавши 30 проєктів у дистанційному форматі та 38 – в очному.

Учениці 11-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Заєць Ганна та Кротова Олександра представили командний проєкт «Портативна геліоустановка «Квітка Сонця» як джерело теплової енергії в польових умовах» на відділенні  «Екологічна інженерія» (ENEV) та посіли почесне І місце.

Наукова робота ліцеїсток увійшла до п'ятірки проєктів, що отримали спеціальні нагороди від Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» як соціально значущі та актуальні для України.

За підсумками суперфіналу та оцінкою журі робота Ганни й Олександри стала резервним проєктом – юні науковиці отримали право представляти Україну на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF-2024, яка відбудеться в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, у травні 2024 року.

Під час проведення конкурсу для обдарованих здобувачів освіти були проведені екскурсії на території Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо дівчат та їхню наукову керівницю Андрєєву Олену Андріївну з високими здобутками у сфері науково-технічних інновацій.

Бажаємо наснаги та нових успіхів! Пишаємося!

У Козацькому ліцеї найкращі учні та педагоги!