logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ - НАУКОВЦЯМИ-ДОСЛІДНИКАМИ КРАЄЗНАВСТВА У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ


Опубліковано Вт, 27 Грудня 2022 в 08:19


   У Запорізькому Козацькому ліцеї навчається талановита та багатогранна молодь, переконливим доказом чого є нові досягнення наших здобувачів освіти.

   Сучасне покоління не лише добре знає правдиву історію своєї Батьківщини, а й активно займається пошуковою та дослідницькою роботою від витоків до сьогодення.

   Саме історичне краєзнавство є одним з ефективних механізмів формування історичної пам’яті нашого народу. Воно допомагає дітям усвідомити міцний зв’язок, єдність історії рідного села чи міста з історією та сучасністю.

   За підсумками Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю» та обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  «Моя Батьківщина – Україна»  визначено переможців:

І місце – Ступак Сергій, учень 11-Б класу («Краєзнавчі нариси Запорізького краю», секція «Історія війн та військового мистецтва на території Запорізької області від найдавніших часів до новітнього часу»);

ІІІ місце – Горенчук Надія, учениця 11-А класу («Краєзнавчі нариси Запорізького краю», секція «Історія війн та військового мистецтва на території Запорізької області з найдавніших часів до новітнього часу»);

І місце – Пасічник Святослав, учень 11-Б класу («Моя Батьківщина – Україна», напрям «Із батьківської криниці»);

ІІ місце – Горенчук Надія, учениця 11-А класу («Моя Батьківщина – Україна», напрям «Із батьківської криниці»);

ІІ місце – Ступак Сергій, учень 11-Б класу («Моя Батьківщина – Україна», напрям «Духовна спадщина мого народу»).

   Вітаємо юних патріотів дослідників-науковців та їхню керівницю-натхненницю Лєто Олівію Ігорівну. Пишаємося Вами!