logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПИШАЄМОСЯ ЮНОЮ АГЕНТКОЮ ЗМІН


Опубліковано Пт, 10 Листопада 2023 в 09:05


 Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», що діє при НЦ «Мала академія наук України», навчає мріяти та втілювати мрії. Це Всеукраїнський проєкт для активних підлітків віком 13–17 років (учнів 8–10 класів) із різних областей України, які хочуть реалізовувати та розвивати свої ініціативи для поліпшення життя громади в сучасних умовах воєнного стану в нашій країні.  

   Учениця 10-Б класу Запорізького Козацького ліцею Гуржій Орина пройшла конкурсний відбір та стала активною учасницею школи «Агенти змін».

   Після інтерактивного навчання Орина створила та реалізувала проєкт – авторську версію гри «Мафія» під назвою «Трамвай №14» (по-запорізьки).

   З 27 по 28 жовтня 2023 року в місті Київ відбулася публічна презентація проєктів Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», куди було запрошено також Орину як одну з переможниць і фіналісток.

  «…Фішкою гри було те, що герої та антигерої Запоріжжя, тобто корупціонери, відомі лікарі-трансплантологи, стали мирними жителями або мафіозі, або, наприклад, був пологівський маніяк… Загалом ми провели 5 ігор, в яких зіграло більше 100 людей, – розказала про свій проєкт та поділилася планами на майбутнє Орина в інтерв’ю для місцевих ЗМІ:  – Після школи «Агенти змін» я усвідомила важливість нетворкінгу і вийшло так, що ми з однією із учасниць плануємо ще один проєкт».

   У юних агентів змін відбулася також зустріч з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим.

   За два дні учасники встигли попрацювати у командах, відвідати «Найбільший урок у світі» та завітати до «Музею науки» від Малої академії наук України.

    Вітаємо тебе, Орино! Пишаємося! Бажаємо втілення усіх мрій!