logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Побували на конкурсі дитячої творчості "Яскраві діти України"


Опубліковано Пн, 4 Грудня 2017 в 11:07


       2 грудня 2017 року в палаці культури «Дніпроспецсталь» проходив регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю Sanremo junior.  

       Засновником проекту «Яскраві діти України» є народний депутат України Ярослав Москаленко.

       На Гала-концерті за Гран-прі змагалися 27 талановитих дітей Запорізької області. Діти співали під акомпанемент живого потужного оркестру на чолі з віртуозним Іваном Лопуховим.

         На яскраве феєричне вокальне шоу відправились також учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

         Оцінювало конкурс поважне журі: український поет і Народний артист України Юрій Рибчинський; співак, поет, композитор, Заслужений діяч мистецтв України Тарас Петриненко; Заслужена артистка України Рімма Шаповалова; український музичний продюсер вокальних загальнонаціональних проектів «Голос України» і «Голос діти», лауреат премії «Телетріумф», співак і композитор Руслан Квінта; українська співачка, композитор, викладач - ILLARIA.

         Від глядачів оцінювало конкурсантів дитяче журі - представники з різних навчальних закладів Запоріжжя, серед яких і учениця 9-Б класу, одна із кращих лідерів дитячо-юнацької організації «КІШ» Мещерякова Катерина та креативний і багатогранний учень 10-А класу Кондрацький Євген із «Козацького ліцею».

         Усі учасники дивували незрівнянними костюмами, артистизмом, умінням працювати на сцені, вокальним мистецтвом, але приз «Глядацьких симпатій» та Гран-прі на конкурсі здобула Олександра Книш. Вона і представлятиме Запорізький край  на національному відборі «Sanremo Junior», який відбудеться 15 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна».