logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Побували на офіційній прем'єрі ювілейного випуску телепрограми "Козацька звитяга"


Опубліковано Чт, 11 Травня 2017 в 10:19


      10 травня 2017 року в приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації відбулася офіційна прем’єра ювілейного випуску телепрограми «Козацька звитяга».

       На захід зібралося багато відомих людей, які дбають про відродження української культури, історії запорізького козацтва та є учасниками цього унікального проекту для української кіноіндустрії: Олекса Сич, Володимир Мельник, Констянтин Рижов, Євген Жаворонков, Валерій Наріжний, Дмитро Сухінін,  Ілля Лапін, Андрій Ємець, Віталій Пилипенко та ін.

       Серед запрошених були й учні 6-Б класу, які займаються в секції бойового рукопашу «Спас»  та ліцеїсти із 10-Б класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради в супроводів педагогів.

       Привітала з 100-им випуском колектив телепрограми Запорізької філії національної телекомпанії України заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна, вручивши творчій групі почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання та підняття іміджу запорізького телебачення на терені української та світової кіноіндустрії. 

       Про своє становлення як журналіста, телеведучого та автора «Козацької звитяги» розказав Валентин Терлецький: «Я захоплювався козацтвом з дитинства. Тому коли виріс, точно знав, що буду займатись відродженням історії рідного краю. У своєму проекті ми з командою намагалися показати ентузіастів козацького руху, які відроджують звичаї та традиції конкретними справами, продемонстрували уроки бойового мистецтва Спас», показали на дії використання козацької медицини».

       Ведучий представив свій колектив і подякував за чудову співпрацю. Відзначив оператора Іллю Гірника, завдяки якому телепрограма «Козацька звитяга» та фільм «Не шукайте «Спас» на чужині», що отримав відзнаку на запорізькому кінофестивалі «Запорізька сінерама», вийшли за межі не лише Запорізького краю, а й за межі України. Саме Ілля переклав кінострічки англійською, німецькою та швецькою мовами.

       Досить цікавим і красномовним був виступ президента Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська федерація «Спас» Притули Олександра Леонтійовича, який є не тільки продюсером, а і «головним натхненником і мозком» телепроекту.

       «Запорізький Леонардо да Вінчі» - Валентин Терлецький подарував вихованцям «Козацького ліцею» диски із записами усіх випусків телепередачі «Козацька звитяга» та фільми «Не шукайте «Спас» на чужині» й «Жити наново».

       Усі ці телеперлини є важливою змістовною «інформаційною картиною для виховання молодого покоління».

       Дякуємо за запрошення на такий пам’ятний захід і за цінні подарунки.