logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Побували на святкуванні 70-річчя Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді


Опубліковано Чт, 17 Травня 2018 в 11:27


   15 травня 2018 року учні 6-Б та 11-Б класів, які є вихованцями гуртків "Пішохідний туризм" та "Джура" Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей», у супроводі педагогів Оношка Андрія Олександровича та Ситника Олега Володимировича побували на святковому концерті  Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, що відзначав 70 років з дня свого заснування. Захід проходив в Запорізькій обласній філармонії (концертному залі ім. Глінки).

   Перед початком урочистого заходу було організовано фуршет для усіх гостей, які завітали на ювілей. Після цього в концертному залі відбулася церемонія нагородження найкращих керівників і вихованців Центру туризму і краєзнавства.

   Незабутні емоції та дивовижні враження ліцеїсти отримали від концертної програми: слухали бардівські туристичні пісні, сучасні та українські народні пісні, насолоджувались чарівною мелодією скрипаля…

   На святі зустріли старих друзів, а також познайомилися з новими, пофотографувалися.

   Вітаємо Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді з ювілеєм. Бажаємо керівникам і команді працівників закладу, щоб надихали дітей підкорювати усі вершини й запалювали серця щирим прагненням вивчати історію рідного краю та зберігати культурну національну спадщину України.