logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Похід вихідного зимового дня учнів


Опубліковано Пт, 15 Грудня 2017 в 13:56


    9 грудня 2017 року вихованці гуртка «Пішохідний туризм» комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради під керівництвом Оношка Андрія Олександровича  здійснили похід вихідного дня на острів Хортицю.

    Збори були назначені суботнім ранком на території «Козацького ліцею». Стартували звідти, а далі шлях пролягав через арочний міст та територією  загальногеологічного заказника загальнодержавного значення «Дніпровські пороги».

     Гуртківці на своєму шляху зустріли легендарний дуб з бетонним стовбуром, побачили вежу для спостереження пожеж на острові,  яка дуже нагадувала козацьку вежу для сповіщень про небезпеку.        Скелястими дніпровськими схилами дісталися Білої альтанки, про яку існує багато романтичних легенд. І подолавши невелику відстань, дісталися призначеного пункту - туристичного пляжу.

     Грудневим днем на острові було малолюдно, тому, мабуть, вдалося поспостерігати за тваринами – ондатрою, яка у своїх справах пропливала Дніпром, а в чагарниках сидів місцевий кіт, насторожено дивлячись та затягнувши: «Мяуууу».

      Вибравши гарну місцину, поставили намет і розвели багаття (це одне місце, де дозволяється палити багаття на острові!).

      Заварили духмяний чай та посмажили сосиски. Розмовляли, милувались неймовірною красою Хортиці. Так і не помітили, як пройшов короткий зимовий день.

     Пропливаюча баржа наче нагадала нам, що час збиратися додому. Зібравши туристичне спорядження, вирішили на прощання помилуватись фантастичним заходом сонця над Бабуркою, коли небо грає дивовижними барвами.

     Отримали величезну естетичну насолоду від цікавого корисного походу. Під вечір усі повернулися додому з позитивним настроєм та різнобарвними спогадами про веселу пізнавальну прогулянку.