logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПОЗМАГАЛИСЯ У ФІНАЛІ ОБЛАСНОГО СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНОГО ТУРНІРУ "АБІТУРІЄНТ-2019" НА КУБОК РЕКТОРА ЗНУ


Опубліковано Пн, 19 Листопада 2018 в 11:20


   17 листопада 2018 року в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінал Обласного спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора ЗНУ.

   За звання найкращих спортсменів та за Кубок ректора ЗНУ зібралися позмагатися найспритніші абітурієнти – 12 команд по 7 учасників, серед яких і команда Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Після урочистого відкриття розпочалися змагання в таких естафетах: «Спритні стрибунці», «Волейбольні перегони», «Футбольний слалом», «Парний баскетбол», «Гігант-бол» та «Повітряний батл».

   Крім того, представники ЗВО проінформували абітурієнтів про важливі й цікаві профорієнтаційні заходи, які проходитимуть в університеті упродовж навчального року.

   Отже, ліцеїсти мали можливість дізнатися детальну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ЗНУ.

   Команда «Козацького ліцею» не здобула перемогу в турнірі за Кубок ректора ЗНУ, але отримала насолоду від змагань та дізналася про факультети й спеціальності, які можна здобути у вищому навчальному закладі.