logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ПРОЙШЛИ КУРСИ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ


Опубліковано Вт, 26 Квітня 2022 в 13:01


   У наш час особливо актуальною є потреба в набутті знань і відпрацюванні практичних навичок надання першої домедичної допомоги з метою збереження життя поранених чи хворих, адже така допомога є найбільш ефективною і дозволяє мінімізувати розвиток небезпечних ускладнень та врятувати життя.

   З 18 по 21 квітня 2022 року педагоги Запорізького Козацького ліцею пройшли медичні курси, які організували та провели спеціалісти Центру військово-патріотичного виховання та допризивної підготовки учнівської молоді Дніпровського району на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Запорізької міської ради Запорізької області.

   Навчання відбувалося на 4-х локаціях: «Тимчасова зупинка кровотечі з загальної сонної артерії методом пальцевого притискання», «Серцево-легенева реанімація», «Вогнева підготовка» та «Вибухонебезпечні предмети».

   Теорію активно відпрацьовували під час практичних занять: училися оцінювати стан потерпілого і визначати, якої допомоги насамперед він (вона) потребує; відновлювали послідовність дій при серцево-легеневій реанімації та наданні домедичної допомоги при критичній кровотечі (притискання артерії; перев'язування й тампонування рани; використання підручних засобів); вчилися здійснювати евакуацію потерпілого. Також опановували навички поводження зі стрілецькою зброєю та познайомилися з видами вибухонебезпечних предметів і мін.

   Дякуємо за організацію навчання директору Козацького ліцею Губіній Оксані Олександрівні, а інструкторам-викладачам Центру – за цікаві, змістовні та корисні заняття.