logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Проведення Дня цивільного захисту


Опубліковано Пн, 7 Травня 2018 в 13:31


    4 травня 2018 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було організовано та проведено заходи до Дня цивільного захисту:

  • виховні години на тему «Дії населення під час надзвичайних ситуацій»;
  • за сигналом тривоги («Увага всім!») здійснили евакуацію всіх учнів та працівників освітнього закладу із приміщення. Евакуація пройшла чітко й організовано.

   На урочистому відкритті лінійки «Життя – найбільша цінність! Бережи його!» ведучі Ратош Данило та Войтех Анжела нагадали усім про головні завдання цивільного захисту та правила, яких ми маємо дотримуватись в разі виникнення надзвичайних ситуацій (НС).

   Познайомилися також з важливим повідомленням (статистичними даними) на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій відповідно до Інформаційно – аналітичної довідки про виникнення НС в Україні упродовж 9 місяців 2017 року.

    Яскравим і досить пізнавальним був виступ дружини юних пожежних – команди «Спалах» «Козацького ліцею». Учасники виступу роздали глядачам у залі корисні пам’ятки щодо пожежної безпеки та зауважили, що кожен має сам вміти про себе подбати у разі НС.

   Після урочистого заходу для учнів 3-5-х класів на спортивному майданчику школи-інтернату вчителями фізичної культури Яковенко Людмилою Володимирівною і Макаренко Ольгою Миколаївною було проведено спортивні змагання у рамках Дня цивільної оборони. А учні 6-10-х класів-команд відправились подорожувати за своїми маршрутними листами станційною інтелектуально-пізнавальною грою «Моя компетентність в питаннях цивільного захисту. Дії населення під час надзвичайних ситуацій».

   Діти під час проходження станцій «Медична», «Шкідливі та корисні гриби/ягоди», «Наші дії у надзвичайних ситуаціях», «Теорія і практика цивільної оборони», «Загадкова. Рятування потопаючого», «Небезпечні хімічні елементи», «Художня», «Туристична. Рятувальна мотузка», «Музична» виконували теоретичні та практичні завдання з надання першої долікарської допомоги потерпілим, застосування засобів індивідуального захисту і виконання правильних дій в НС.

    Про результати змагань і станційної інтелектуально-пізнавальної гри у рамках Дня цивільного захисту буде повідомлено на Великому Колі наступної п’ятниці.

   Чим раніше ми з вами вивчимо основні принципи самозахисту та усвідомимо відповідальність за дії в період будь-якого лиха, тим ефективнішими будуть результати, отже, меншими будуть людські жертви.

   Бережіть себе!