logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Проведення "Маршруту безпеки" в рамках місячника "Пропаганда здорового способу життя"


Опубліковано Вт, 31 Жовтня 2017 в 17:29


        25 жовтня 2017 року у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся інтерактивний профілактичний захід з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ –   «Маршрут безпеки» в рамках місячника «Пропаганда здорового способу життя».   

         Для учнів 9-Б класу медичною сестрою Палій Ольгою Вікторівною, практичним психологом Пугач Лілією Василівною, соціальним педагогом Моргун Анастасією Григорівною та вчителем біології Андрушко Асею Леонідівною було організовано і проведено інформативний лекторій щодо загальних питань, які стосуються захворювання на ВІЛ. Особливо наголошувалось на стані захворюваності на епідемію ВІЛ/СНІДу по Україні на сьогоднішній час.

        Далі підлітки розділились на команди та отримали змогу здобути  інформацію, націлену на опанування навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки. Активно навчаючись, під час діалогу, «Мозкового штурму» та додаткових консультацій дорослих, учні  поглибили навички та уміння прийняття виважених рішень, розв’язання проблем та протистояння негативному психологічному впливу.

       Досвідчені тренери допомагали ліцеїстам проходити станції, метою яких було навчити як можна уникнути інфікування ВІЛ та допомогти зрозуміти те,  що кожна людина сама несе відповідальність за своє здоров’я та безпеку.    

       Захід закінчився переглядом відеороликів, які допомогли дев’ятикласникам закріпити матеріал та зробити висновки щодо важливості прийняття виважених рішень та свідомого ставлення до свого життя і здоров’я.