logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Проведення Тижня фізики в "Козацькому ліцеї"


Опубліковано Ср, 13 Грудня 2017 в 13:36


    З 4 по 8 грудня 2017 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходив Тиждень фізики.

   Мета проведення - розвиток інтересу учнів до вивчення фізики,  екологічно-фізичного ставлення  до природи.

    Проведення Тижня фізики в ліцеї надає можливість зайвий раз вийти за межі стандартного уроку і сконцентрувати увагу на основних теоретичних і практичних питаннях усього шкільного курсу з предмету.

      У межах Тижня вчителем Кондрацькою Оленою Гаврилівною було проведено ряд заходів на фізичну тематику, під час яких діти мали нагоду показати свої знання, уміння, навички та практичні здібності, розкрити творчий потенціал, а саме:

- гра-вікторина «Цікава фізика»;

- фізичний брейн-ринг;

 - захист медіа-проектів «Фізика навколо нас».

     Активну участь у конкурсі-вікторині «Чи знаєте ви фізику?» взяли участь учні 7-х класів.

     Під час Тижня фізики також проводився конкурс листівок «Видатні фізики світу» серед учнів 8-10-х класів.

         Учні школи-інтернату із захопленням і цікавістю брали участь у творчих завданнях: «Розв’яжи кросворд», «Фізика в прислів’ях, приказках, загадках», «Четвертий зайвий», «Фізичне лото», «Місто ерудитів».

      4 грудня  2017 року в рамках Тижня проходив Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок».

      У цьому конкурсі випробували свої знання 76 учнів ліцею, розв’язуючи найрізноманітніші завдання природознавчої тематики. 

      Під час проведення Тижня фізики школярі мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх, розвивали  навики спілкування при групових формах роботи. Ліцеїсти залюбки працювали в командах та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу. Було визначено найкращих знавців фізики.

       Грамотами за активну участь в заходах у рамках проведення Тижня фізики були нагородженні такі учні: Холомкова Єлизавета із 8-А класу; Подорожній Ілля, учень 8-Б класу; Острівна Анастасія із 11-Б класу та Батраченко Артем, учень 11-В класу (конкурс медіа-проектів «Фізика навколо нас»), учениця 11-Б класу Дмитрієва Августа - за участь в конкурсі «Видатні фізики світу».

     Отож Тиждень фізики в ліцеї пройшов досить плідно, цікаво та насичено.