logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Психологічний семінар-тренінг "Педагогіка партнерства як основа успіху в сучасному освітньому просторі"


Опубліковано Пт, 10 Січня 2020 в 12:53


   9 січня 2020 року  в  комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради психологом Пугач Лілією Василівною було проведено семінар-тренінг для педагогів на тему «Педагогіка партнерства як основа успіху в сучасному освітньому просторі».

   Тема партнерських взаємин між учнем, педагогом та батьками є дуже актуальною, тому що дає можливість оперативно реагувати на проблеми, відстежувати зміни у поведінці вихованців, краще розуміти їх вподобання та життєві орієнтири. Рівноправність взаємин дозволяє зменшити ризик конфліктних ситуацій. Саме завдяки педагогіці партнерства такі поняття як толерантність, співчуття та свобода вибору можуть стати основоположними для наших ліцеїстів.

   Під час семінару-тренінгу педагоги «Козацького ліцею» обговорили особливості і принципи педагогіки партнерства, ефективно працювали в групах, аналізуючи педагогічні ситуації, та  зробили висновки про те, що лише завдяки порозумінню, співпраці та підтримці кожного учасника освітнього процесу можна досягти позитивного результату.