logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Психолого-педагогічний семінар "Професійна компетентність педагога в роботі зі здібними учнями"


Опубліковано Сб, 4 Листопада 2017 в 17:50


          3 листопада 2017 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради пройшов психолого-педагогічний семінар «Професійна компетентність педагога в роботі зі здібними учнями».    

          У зв’язку зі зміною статусу нашого навчального закладу стало більш актуальним питання роботи педагогів саме з такими дітьми.

          Семінар був спрямований на вирішення проблем стосовно роботи зі здібними, обдарованими і талановитими учнями. Під час проведення семінару-тренінгу педагоги отримали інформацію стосовно психологічних особливостей  учнів даних категорій.

         Цікавою та ефективною була робота в групах, мета якої - навчити вчителів розкривати потенціал своїх учнів та вміти застосовувати сучасні методики з педагогіки та психології щодо реалізації професійної компетентності.

          Педагогам були надані рекомендації практичним психологом Пугач Лілією Василівною щодо роботи з цієї теми. Розглянуто перспективи подальшої спільної роботи вчителів, вихователів, соціально-психологічної служби навчального закладу, батьків щодо виховання та розкриття і розвитку завдатків і здібностей маленьких та юних ліцеїстів.