logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Рада Всеукраїнської федерації "Спас"


Опубліковано Пн, 16 Січня 2017 в 10:49


 У перший день Нового року за старим стилем – 14 січня 2017 року в комунальному закладі «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №4» Запорізької обласної ради відбулася Рада Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська федерація "Спас".                

       Зібралися кращі козаки з усієї України, щоб підвести підсумки своєї діяльності за 2016 рік.

     Досить цікавим і змістовним був звіт президента Всеукраїнської федерації " СПАС" Притули Олександра Леонтійовича про роботу організації за минулий рік та перспективи роботи в 2017 році.

        Місцем з’їзду представників «Спасу» не випадково було вибрано саме школу-інтернат №4. Наша школа працює над створенням соціально-доступного середнього освітнього закладу «Козацький ліцей», який би цілеспрямовано виховував національно-свідому еліту, з високим освітнім рівнем. В закладі вже відкриті козацькі класи. Громадська організація «Спас» забезпечує ці класи своїми тренерами з українського бойового рукопашу, проводяться спільні заходи з національно-патріотичного виховання.

        Дякуємо Притулі Олександру Леонтійовичу за співпрацю. Бажаємо досягти усіх поставлених цілей у такій великій справі – відродженні української культури та духовності.