logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

РАЗОМ У ДЕНЬ МИРУ


Опубліковано Чт, 21 Вересня 2023 в 10:14


   Щороку 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Для українців цей день має особливе значення. Мир у нашій рідній країні – найбільша цінність і найзаповітніша мрія для усіх.

    Основними принципами, якими керувалася ООН, заснувавши Міжнародний день миру 1981 року, були захист і зміцнення ідеалів миру, дотримання прав і свобод людини, встановлення дружніх відносин між державами, співпраця для досягнення миру в усьому світі.

   У 2023 році з нагоди цієї важливої події учні та педагоги Запорізького Козацького ліцею долучилися до флешмобу «Разом у День Миру» від Запорізького обласного центру туризму – зробили світлини з символікою Міжнародного дня миру: виготовленим власноруч білим голубом з оливковою гілкою чи живим птахом, знаком «Пацифік», а також плюшевим ведмедиком Тедді, що асоціюється з дитинством, спокоєм, любов’ю та добром.

   Діти мають жити в мирі, а не в постійному страху, у світі, де панують гармонія та щастя, а не цілими днями гудуть сирени та чути вибухи, звуки ворожих дронів, ракет чи літаків...

   Бажаємо найскорішої перемоги Україні, миру і злагоди на нашій землі!

   Внутрішньої гармонії, спокою та міцного здоров’я українцям!

   Низький уклін і щира вдячність усім, хто захищає нашу країну та допомагає наближати перемогу!

   Щастя та миру кожній дитині на планеті! Миру у всьому світі!

      

Більше фото за посиланням: РАЗОМ У ДЕНЬ МИРУ