logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

РОДИНА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ДОЛУЧИЛАСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ


Опубліковано Пн, 25 Січня 2021 в 09:58


   22 січня 2021 року ми відзначаємо 102-гу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України.

   Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

   Напередодні Дня Соборності України класні керівники та вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» провели тематичні виховні онлайн-заходи з нагоди відзначення цієї важливої історичної події та з метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; пригадати ст. 20 Конституції України; познайомити з цікавими фактами про Україну; виховувати патріотичні почуття і повагу до державної символіки; викликати інтерес до вивчення історії України.

   Долучилися також до першого в історії віртуального ланцюга єдності між Києвом та Сімферополем.

   Берегти свою національну пам'ять, історичну спадщину країни, плекати і популяризувати українську культуру, виховувати духовно-моральні цінності, почуття власної відповідальності, займатися власним самовдосконаленням і саморозвитком, вчитися співпрацювати та успішно реалізувати себе у житті, бути гідним патріотом своєї держави – важливі фактори, які стануть потужною рушійною силою і матимуть великий вплив на розвиток та розквіт суверенної держави – України.

   Висловлюємо велику вдячність усім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

   Усім сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, віри, мудрості та наснаги у праці на благо нашої держави!

   З Днем Соборності України!

      

      

      

Більше світлин за посиланням ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 2021