logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

РОДИНА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" СВЯТКУЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ


Опубліковано Чт, 21 Травня 2020 в 11:16


   У спадщині будь-якого народу є культурно-історичні цінності та реліквії, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - чудовий приклад і підтвердження цьому.

   Оскільки 21 травня 2020 року День вишиванки присвячується українській родині та родоводу, учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вирішили долучитися до численних тематичних онлайн-акцій і у період карантину присвятили час дослідженню власного роду.

   Як виявилося, робота над деревом роду - не тільки важлива, а й дуже цікава та захоплива справа. Здійснили віртуальну подорож у минуле своєї родини, відчувши міцний зв'язок єднання із предками, дізналися про факти з їхнього життя та діяльності.

   Залюбки створювали тематичні відеоролики, оживляючи спогади про насичене й барвисте шкільне життя, демонструючи любов та повагу до українських звичаїв і традицій.

  Також влаштували акцію «Вишиванка єднає ліцеїстів»: одягнувши вишиванки, учні, батьки і педагоги робили індивідуальні та сімейні/родинні світлини. Кожен демонстрував національне традиційне вбрання із ексклюзивною ручною вишивкою, різними барвистими візерунками, Петриківським узором, вишите бісером тощо.

   Чудово, що в наш час вишиванка є не тільки елементом етнічного костюму, а й стильним одягом на свята.  Сьогодні свято об'єднує, зберігає традиції та звичаї українського народу і сприяє культурному відродженню нації.

   Бажаємо Вам гарного настрою! Бережіть і любіть одне одного! Наповнюйте кожен день тільки яскравими барвами, як на кольоровій палітрі ваших вишитих сорочок.

         

    Більше фото за посиланням День_вишиванки_2020