logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ШКОЛА ДРУЖБИ ТА СПІВПРАЦІ, АБО ЗГУРТУВАННЯ СТАРШИНИ КОШУ - ЛІДЕРІВ САМОВРЯДУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ


Опубліковано Пт, 14 Квітня 2023 в 11:02


   У Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» проходить цикл онлайн-тренінгів «Школа дружби та співпраці» для згуртування колективу самоврядування здобувачів освіти під кураторством психолога закладу освіти Анастасії Сєркової.

   Заняття допомагають юним лідерам – старшині КОШу ближче познайомитися, дізнатись більше про себе та інших учасників, сприяють кращому розумінню того, як саме самоврядування працює у ліцеї та який внесок кожен робить для його розвитку. Лідери мають можливість краще пізнати одне одного та навчитися працювати в команді.

   Онлайн-зустрічі з психологом дають змогу створити більш демократичне та відкрите середовище у школі, яке дозволяє учням відчувати, що їхні думки й ідеї є важливими. Молодь вчиться вирішувати проблеми під час спільної роботи та дискусій.

   Систематичні тренінгові заняття з метою згуртування самоврядування здобувачів освіти допомагають кошівцям краще розвинути комунікативні навички, здібності до співпраці, лідерські якості.

   Подібні знання та вміння є важливими у різних сферах, включаючи освіту, роботу та особисте життя й обов'язково знадобляться нашим вихованцям у майбутньому.