logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Слайд-лекція "У граніті, в бронзі, у серцях"


Опубліковано Пт, 27 Квітня 2018 в 13:09


   2018 - рік охорони культурної спадщини в Україні. Саме такий указ було оголошено урядом країни.

   25 квітня 2018 року завідуючою бібліотеки – філії для дорослого населення №8 імені Лесі Українки Запорізької міської централізованої бібліотечної системи Руденко Галиною Іванівною спільно з учнівським і педагогічним колективом Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було організовано та проведено слайд-лекцію «У граніті, в бронзі, у серцях» у рамках програми.

   Вже вкотре відправились у віртуальну подорож на гостини до запорозьких козаків.

    Ведуча Руденко Галина Іванівна познайомила глядачів з пам’ятниками відомих українських гетьманів і полководців (Б.Хмельницького, Д.Вишневецького та ін.); гортаючи слайди презентації, демонструвала чудові пам’ятки історії України.

    На захід також було запрошено краєзнавця, кращого наукового співробітника відділу історії Національного заповідника «Хортиця» Олега Власова, який розказав багато цікавого про збереження пам’ятників історії. 

    Український народний весняний обрядовий танець «Плетінь» подарувала присутнім в залі хореографічна група «Сузір’я» «Козацького ліцею». Порадувала дзвінким веселим співом учениця 5-А класу Прокопенко Марія.

    Завершальним етапом слайд-лекції став театральний скетч працівниць бібліотеки «Як дружини козаків лист нащадкам писали…»

    Історія – це біографія народу, яку ми, українці, маємо добре знати, а також берегти усе, що залишилось нам у спадок від пращурів, поважати і цінувати культурну спадщину.