logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

СПІЛЬНОТА "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" ДОЛУЧИЛАСЯ ДО УРОЧИСТОСТЕЙ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЄВРОПИ


Опубліковано Пн, 18 Травня 2020 в 10:55


   В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. В 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

   Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

    15 травня 2020 року вихователі 5-11 класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» провели низку тематичних дистанційних заходів: здійснювали віртуальні мандрівки столицями та іншими відомими місцями європейських країн; влаштовували онлайнові ігри-вікторини на європейську тематику і дискутували про європейську інтеграцію України, її майбутнє як повноправної та невід’ємної частини європейської спільноти, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами.

   У бібліотеці освітнього закладу відкрився Куточок «ЄС на книжковій полиці», створений у межах проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Отримані матеріали (методичні посібники, інформаційні видання, книжки-ігри та ін.) бібліотекар і  вихователі використовували під час підготовки до онлайн-заходів до Дня Європи в Україні.

   Щиро вітаємо вас із Днем Європи!

   Це свято в черговий раз нагадує, що Європа починається не за кордоном України, а у серці, думках і вчинках кожного українця. Зі святом!