logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Стали активними учасниками та отримали гран-прі на благодійному фестивалі "Мама+Я"


Опубліковано Вт, 26 Вересня 2017 в 10:54


        25 вересня 2017 року в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» проходив благодійний фестиваль «Мама+Я» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з дитячих будинків та шкіл-інтернатів м. Запоріжжя й області.

       Організатори - благодійний фонд «Мама плюс Я» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, волонтерів і меценатів міста.

       Учнів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради також було запрошено на свято.

       У цей день «Дубовий гай» перетворився на величезну казкову галявину з мімами, героями відомих мультфільмів, де проводились численні майстер-класи, виставки, працювала «Алея солодощів», усіх частували гарячим чаєм, хот-догами й випічкою.

       Фестиваль проходив у три етапи, щоб кожен маленький та юний артист зміг показати свій талант на великій сцені.

      Яскравим був виступ дуету «БУМ» (Магденко Анастасії та Прокопенко Марії з 5-х класів) із Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей». За свій чудовий спів дівчатка отримали гран-прі у номінації «Вокал» і були нагороджені дипломом активних учасників фестивалю та отримали від меценатів заходу цінні подарунки - мобільні телефони й пам’ятні сувеніри.

      Танцюристи з хореографічної групи «Сузір’я» «Козацького ліцею» за драйвовий танок «Запали вогонь» також були відзначені подякою й отримали пакети з канцелярським приладдям, різноманітними сувенірами, а також валізу з реквізитом для свят.

         Виступали також запорізькі артисти й цікаві пародисти, разом з якими співали й танцювали діти. Усіх учасників фестивалю нагородили спеціальними подарунками від меценатів.

        Втомлені, але задоволені повернулися додому.