logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Стали активними учасниками Запорізького міського семінару-практикуму Всеукраїнського проекту "Спортивний рух Олександра Педана "JuniorZ"


Опубліковано Пн, 26 Березня 2018 в 08:56


       20 березня 2018 року в Запорізькому колегіумі №98 у рамках Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» проходив семінар-практикум для вчителів фізичної культури міста та області.

       Мета заходу - популяризація і впровадження у процес фізичного виховання шести варіативних модулів: чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон.

      Активними учасниками спортивного семінару-практикуму стали також вчителі фізкультури Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

      Після знайомства з автором проекту, Олександром Педаном, обговорили етапи впровадження нових видів спорту в програму освітніх закладів.

       Перейшли від теорії до найцікавішого – практики: об’єднавшись у 6 груп, за маршрутними листами учасники відправилися станціями, на яких тестували в дії чирлідинг, фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон.

      Крім цікавих вражень, заряду позитивом, корисних знань і пізнавального досвіду, усі отримали сертифікати учасників заходу.

      Тож, познайомившись із проектом «JuniorZ», вчителі фізичної культури ліцею будуть активно впроваджувати і розвивати нові види спорту в процесі своєї педагогічній діяльності.