logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Стали кращими на Обласному Форумі "Екологічна варта"


Опубліковано Вт, 1 Травня 2018 в 14:14


    27 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради  було проведено Обласний Форум «Екологічна варта».

   Організатор заходу – комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

    Екофорум проходив у три етапи:

  • виставка з досвіду роботи освітніх закладів за темою «Охорона та відродження малих річок»;
  •  презентація досвіду «Шляхи збереження та вивчення річок»;
  • квестова програма «Що ти знаєш про малі річки?».

   Зранку 27 квітня до «Козацького ліцею» з усіх куточків Запорізької області з’їхались юні натуралісти та їхні керівники, що займалися дослідженням малих річок, роблячи свій внесок у збереження водоймищ Запорізької області.

   Ведуча і керівниця «Екологічної варти» - завідуюча екологічним відділом Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Веденяпіна Вікторія Іванівна під час урочистого відкриття форуму привітала учасників.

   Звернулася до гостей директор «Козацького ліцею» Губіна Оксана Олександрівна, бажаючи природолюбам натхнення й гідної оцінки їхньої роботи над екологічними проектами.

   На відкритті заходу також виступили маленькі та юні артисти ліцею: вражали мистецтвом козацького бойового рукопашу вихованці секції «Спас», дивували українським народним весняним обрядовим танцем «Плетінь» та чуттєвим танцювальним номером «Небеса» юнаки та дівчата хореографічної групи «Сузір’я», порадував піснею «Ми щасливі діти» дзвінкоголосий дует «Бум».

   Команди освітніх закладів Запорізького краю презентували власний досвід за темою «Малі річки області». Представили свою роботу над проектом «Верхня Хортиця: великі проблеми малої річки» Афанасьєв Олександр та Подорожній Ілля, учні 8-Б класу «Козацького ліцею» (керівниця - вчитель географії Попач Леся Василівна).

   Після презентації роботи над проектами «Шляхи збереження та вивчення річок» діти відправились на подвір’я школи-інтернату для участі в квестовій програмі «Що ти знаєш про малі річки?», який підготувала для юних натуралістів-дослідників методист центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Мішкіна Раїса Борисівна.

   Потім знову повернулися до актової зали ліцею, де відбулася церемонія нагородження переможців екологічних проектів.

    Команда учнів 8-Б класу «Козацького ліцею» була нагороджена почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за кращу презентацію досвіду з вивчення та збереження малих річок області в рамках Обласного Форуму «Екологічна варта» та за кращу виставку з досвіду охорони та відродження малих річок області.

   Переможці «Екологічної варти» отримали також в подарунок канцелярське приладдя та інформаційно-методичну літературу від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

   Вітаємо команду 8-Б класу та керівницю проекту Попач Лесю Василівну з перемогою на Обласному екологічному форумі. Бажаємо подальших звершень, натхнення та невичерпного бажання творити добрі справи по охороні навколишнього середовища, залучаючи усіх до активної роботи щодо збереження водойм.

   Пишаємося Вами! Так тримати!