logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У М. УЖГОРОД


Опубліковано Пн, 8 Квітня 2024 в 10:00


26-30 березня 2024 року в м. Ужгород відбулася ІХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій, в якій взяла участь учениця 10-Б класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Лисенко Анна у складі команди від Запорізької області разом із вчителем інформатики Сурган Веронікою.

Олімпіада була започаткована ще 2010 року в м. Дніпрі, а 2012-го набула статусу державної.

Відкриття олімпіади та представлення команд відбулося в Ужгородському національному університеті. Привітав учасників у стінах вишу ректор УжНУ Володимир Смоланка. Також  вітальними словами підтримали учасників олімпіади заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Пацкан, президент МАН, почесний доктор УжНУ Станіслав Довгий, голова журі, консультант з інформативної галузі комунальної установи «Центр професійної розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради Микола Кузічев та керівник Центру розвитку талантів компанії SoftServe в Івано-Франківській і Закарпатській областях Юрій Безгачнюк.

IV етап – завершальна та найважливіша стадія Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Він тривав впродовж двох турів – 27 та 28 березня.

Завдання I туру було комплексним на використання офісних інформаційних технологій, що моделює життєву ситуацію з певної галузі людської діяльності, формулюється як тематично цілісне та складається з окремих задач. Робота над розв’язком кожної з цих задач передбачає використання відповідного до умови програмного засобу з пакету офісних додатків. ІІ тур складався з окремих, невеликих за обсягом задач.

Роботи учасників оцінювало кваліфіковане професійне журі. У складі комісії – 26 найкращих професорів, викладачів закладів вищої освіти, вчителів і фахівців провідних ІТ-компаній країни.

Учасники олімпіади мали можливість не тільки поборотися за першість, а й цікаво та з користю провести час. Відвідали пізнавальні екскурсії історичними пам’ятками Закарпаття.

Тиждень видався насиченим заходами. Учасниця від Козацького ліцею, Лисенко Анна, доклала максимальних зусиль для реалізації поставлених задач і цього року отримала диплом учасника та новий досвід, який допоможе у підготовці до олімпіади в наступному навчальному році.

Бажаємо успіхів нашій зірочці! Нових досягнень і звершень!