logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРИЙШОВ


Опубліковано Пн, 19 Грудня 2022 в 11:05


   Дуже важливо, особливо зараз, у воєнний час, дати кожній дитині відчуття підтримки, захищеності, а також відчуття справжньої радості, бо новорічно-різдвяні свята наближаються.

   Ніякі вороги не можуть відняти у наших дітей віру в святкові дива, віру у здійснення найзаповітніших мрій, які у всіх дітей України зараз практично однакові: щоб настав Мир, щоб захисники повернулися з полону, щоб усі воїни були живі та здорові, щоб кожна родина повернулася додому, щоб ми здобули Перемогу!

   17 грудня 2022 року, напередодні Дня Святого Миколая, представники клубу «Інтеракт», який є осередком громадської організації «Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця», вирішили перевтілитися у ангелів-помічників святого Миколая та організувати свято для дітей зі статусом ВПО. Захід відбувся на базі Запорізького Козацького ліцею.

   Чарівні ведучі-інтерактівці Вікторія Куценко та Сергій Ступак, учні 11-Б класу Козацького ліцею, відкрили маленьким глядачам двері в святкову подорож, допомагали відгадувати загадки, отримуючи зірочки-бали.

   Було проведено багато різних конкурсів, розважальних і танцювальних, за перемоги в яких малюки одержували подарунки.

   Зворушливими та життєствердними були відеопривітання від інтерактівців і учнів закладу освіти: Віталіни Голуб, Аріни Кір'якової, Вікторії Пономаренко, голови самоврядування здобувачів освіти закладу – Даріни Усольцевої та її помічників.

   Особливим моментом заходу став прихід самого святого Миколая, в образ якого ідеально перевтілився активіст дитячого клуб Сергій Андрющенко.

   Головний сценарист та режисер свята – президентка «Інтеракту» Катерина Галустян, яка вклала усю свою душу й енергію в народження цього прекрасного святкового проєкту для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), адже саме вони потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

   Завдяки Благодійному Фонду Сергія Притули, Всеукраїнській Фундації «Захист Прав Дітей», Благодійному Фонду «Покоління Майбутнього», Максиму Кравчуку та Олені Рудоман, громадській організації «Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця» діти отримали справжнє свято та подарунки від святого Миколая!

   Гості заходу висловили щирі слова вдячності організаторам, благодійникам, учням та директору Козацького ліцею Оксані Губіній за гостинність та прийом.

   Юні організатори свята також не залишилися без подарунків з нагоди Дня Святого Миколая. Їх привітала керівниця організації «Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця» Олена Сопіна.

   Усі були чемними, добрими, активними та слухняними, тож різочок ніхто не отримав!