logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"


Опубліковано Пн, 11 Лютого 2019 в 09:55


   У наш час пріоритетним напрямом руху науково-технічного прогресу та розвитку новітніх технологій є технічна творчість і робототехніка.

   У Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» функціонує багато різноманітних гуртків. Дуже люблять маленькі ліцеїсти заняття «Технічної творчості», на яких керівник гуртка Оношко Андрій Олександрович використовує металевий конструктор.

   За допомогою конструктора корегується поведінка учнів і прищеплюються необхідні навички.

    Заняття технічною творчістю мають позитивний вплив на психіку дитини. Поступово обираючи складніші моделі конструктора, можна розвинути в учнів прагнення до вдосконалення, кмітливість, винахідливість, наполегливість.

   Заняття технічним моделюванням також розвивають комунікативні здібності дітей, адже колективне конструювання допомагає п’ятикласникам легко знайти спільну мову з однолітками.

   Діяльність під час гуртка повністю відповідає інтересам хлопчиків і дівчаток. Ліцеїсти пізнають ази різних професій, починають цікавитися речами, що стануть у нагоді їм у майбутньому.

   Дівчата дбайливо конструюють дизайнерські меблі, створюючи затишок у будинках; хлопчики збирають моделі автомобілів, кораблів, літаків.

   Коли учень робить щось сам, він розуміє, що здатен втілити в життя власну ідею, а це робить дитину впевненою у собі та підвищує самооцінку.

    І хто знає, може так бути, що граючи у конструктор, діти обирають своє майбутнє призначення у цьому житті.

   Залучення ліцеїстів до технічної творчості - це стимулювання прагнення розвинути індивідуальні здібності, розширення обсягу знань, умінь і навичок, встановлення комунікативних зв’язків, змістовної організації вільного часу, формування основних компетентностей, яких вимагає сучасне суспільство.