logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Тиждень психології в "Козацькому ліцеї"


Опубліковано Пн, 29 Жовтня 2018 в 10:28


   Жовтень 2018 року приніс нам не тільки теплі сонячні дні, а й ознаменував собою початок  проведення предметних тижнів у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради. 

   Першою естафету прийняла психологічна служба освітнього закладу: з 8 по 15 жовтня 2018 року в ліцеї  активно проходив Тиждень психології.

   Протягом Тижня відбувалося багато різноманітних заходів, у яких залюбки брали участь усі ліцеїсти.

    Щирі емоції діти передали, малюючи свій настрій. Саме так з’явився конкурс-виставка малюнків під назвою «Мій настрій» від учнів 4-5-х класів. 

   З метою популяризації психології як науки працював майстер-клас «Психологічна лабораторія» для учнів 5-11 класів. Учасники отримали змогу пройти психологічну діагностику та дізнатись більше інформації про себе і своїх друзів.

   Розпочала навчання «Шкільна служба порозуміння» за участі представників самоврядування здобувачів освіти й курінних отаманів (лідерів класів). На засіданні учасники з'ясували, що кожна людина в стресовій ситуації сприймає і реагує на певні події суб'єктивно. Також учні отримали змогу продіагностувати власний стиль поведінки у конфлікті, дізнатися його переваги й недоліки.

  10 жовтня до  учнів 10 класу з цікавою лекцією на тему «Репродуктивне здоров'я молоді та профілактика ВІЛ-інфекції» завітала психолог «Клініки, дружньої до молоді», яка також познайомила юнаків і дівчат з принципами роботи цієї організації.

   У рамках Тижня психології було проведено квест для учнів 5-х класів «Ми - команда!». Стати командою, працювати злагоджено нашим п'ятикласникам допомагали активні та креативні випускники 11-А класу, які зустрічали малюків на кожній станції і вчили долати перешкоди разом.

   Протягом Тижня в бібліотеці проходила виставка психологічної літератури. Кожен учень мав змогу познайомитися ближче з книжками - хранителями знань про психологію як науку.

   Педагоги «Козацького ліцею» також долучилися до заходів, що відбувалися протягом цих днів, пройшовши цікаву психологічну діагностику.

   Тиждень психології був цікавим, динамічним і досить продуктивним. За підсумками роботи визначили найактивніших учнів і нагородили їх грамотами на Великому Колі.