logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ


Опубліковано Пт, 17 Листопада 2023 в 12:59


З 06 по 10 листопада 2023 року у Запорізькому Козацькому ліцеї проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації «Про проведення цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини у закладах освіти у 2023/2024 навчальному році» та з метою навчання дітей діям у надзвичайних ситуаціях, здобуття знань і вмінь з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил безпеки та основ цивільного захисту.

Класні керівники та вихователі для учнів 5-11 класів закладу освіти провели виховні години очно та в онлайн-форматі, обговоривши під час занять основні правила поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів; на транспорті, автошляхах і залізниці; під час відпочинку поблизу водоймищ; при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами; під час подорожі до лісу; при виявленні маловідомих предметів, мін та вибухівки тощо.

 Безпека дітей, а особливо під час війни, є актуальним питанням у наш час. Тому важливо проінформувати дітей про правила поведінки вдома, на вулиці та в школі.

Забезпечення безпеки життєдіяльності підростаючого покоління – це важлива місія, що відіграє ключову роль у формуванні безпечного середовища для дітей.

      

Більше фото за посиланням: ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ