logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Тренінг педагогічно-батьківської взаємодії з питань профілактики шкідливих звичок "Міфи сучасного світу про паління"


Опубліковано Пт, 19 Січня 2018 в 11:07


    17 січня 2018 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся тренінг педагогічно-батьківської взаємодії з питань профілактики шкідливих звичок «Міфи сучасного світу про паління», проведений лікарем ліцею Кумар Оксаною Русланівною, практичним психологом Пугач Лілією Василівною та соціальним педагогом Моргун Анастасією Григорівною.

    Захід проходив у формі змагання. Три групи учасників із складу учнів 10-В класу та їх батьків знайомились із інформацією про шкідливість тютюнопаління, електронної сигарети та кальяну, відпрацьовуючи навички роботи в командах.

    Оцінювало роботу груп, визначаючи найактивніших учасників, вельмишановне журі у складі: тренера гандбольної команди 10-В класу  Щербака Ігоря Миколайовича,  класного керівника Сизоненко Ганни Іванівни та вихователя Кіянової Тетяни Миколаївни. 

     Під час тренінгу учасники отримали можливість порівняти характер впливу на здоров’я людини  вищезазначених речовин, а також проаналізувати ступінь їх шкідливості.

    Наші спортсмени показали свої знання, які стосуються будови дихальних шляхів людини та їх функціональної значущості для організму. Диспут з юнаками допоміг зрозуміти психологічні причини, з яких починають палити підлітки та продовжують палити дорослі.

     Працюючи в командах, гравці визначили, що паління має більше недоліків, ніж переваг, обговорювали можливості отримання задоволення без шкоди для здоров’я.

     Оцінити ставлення ліцеїстів до паління  допомогло анонімне  соціальне опитування в режимі он-лайн за допомогою віртуальної платформи «Kahoot!».

     Закінченням вечора стало нагородження юнаків сертифікатами за активність, кмітливість та спритність. Усі учасники тренінгу отримали солодкі подарунки.