logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Творчі звіти класів-куренів за напрямками


Опубліковано Сб, 27 Травня 2017 в 14:21


          24 травня 2017 року учні 2-11 класів  комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради під керівництвом своїх вчителів та вихователів провели творчі звіти класів-куренів за напрямками: культурне життя та гумор козаків, вірування, звичаї і традиції на Січі, бойове мистецтво, побут, козацька медицина тощо.

         Кожен клас у довільній творчій формі презентував усім результат своєї роботи з теми, що стосувалась життя запорізьких козаків, за якою діти працювали протягом 2016-2017 навчального року.

         Цікавими були театралізовані інсценівки козацьких розваг, ігор та написання листа турецькому султану від учнів 2-А, 8-А і 10-В класів.

         У світ музики та мистецтва на Січі здійснили мандрівку завдяки учням 2-Б й 4-Б класів.

         Переглянули цікаві та повчальні відеоролики: про мандрівку Дніпром, Хортицею учнів 3-Б класу, здійснили відеоекскурс до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» разом із учнями 3-А та 4-А класів. Досить детально познайомили з козацькою медициною, розказали про цілющі властивості трав, надзвичайну силу кори дуба учні 10-Б класу, знявши на цю тему свій короткометражний фільм.

         Дякуємо усім за цікаву інформацію, за нові факти та за легенди про запорізьких козаків. Обмінялися набутими знаннями, поділилися думками, показали себе кращими знавцями історії рідного краю.