logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

У ЄДНОСТІ НАША СИЛА


Опубліковано Ср, 16 Березня 2022 в 19:40


   Коли розпочалася війна, освітній процес припинився...

   Незважаючи на дуже скрутні часи для нашої держави, вже з 14 березня 2022 року частина українських регіонів відновила навчальний процес.

   З 14 березня вчителі та вихователі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» розпочали пізнавальні онлайн-зустрічі для здобувачів освіти.

   На неформальних уроках зустрічаються усі учні, які мають можливість, а також ліцеїсти, що виїхали з батьками за кордон через війну в країні.

   У спокійний час від сповіщень про повітряну тривогу обговорювали ситуацію, яка склалася, шляхи боротьби зі стресом і панікою, вчилися розпізнавати фейкові новини під час таких бесід-дискусій: «В єдності наша сила»,  «Історія  лихослів'я», «Зберігаємо спокій під час тривоги», «Як не наражати себе на небезпеку», «Деякі прийоми мнемотехніки», «Вплив фейків та як їх «спіймати», «Вчимося слухати одне одного», «Профілактика та подолання стресових станів», «Медіаграмотність у нашому житті», «Цікава математика» та ін. з метою підбадьорити, надати «психологічну» допомогу учням, формувати мотивацію акумулювати свої сили для підтримки родини та України.

   Поділилися досвідом та своїм внеском у прискорення нашої перемоги – говорили про  волонтерську і благодійну діяльність: плетення маскувальних сіток, допомогу волонтерам у сортуванні одягу для біженців, роботу в центрах гуманітарної допомоги, закупку і доставку продуктів та іншу допомогу військовим, біженцям, країні в цілому в боротьбі з окупантами.

   Ми повні сили, оптимізму та віри в нашу перемогу! Слава героям! Слава Україні!

      

Фотозвіт за посиланням У ЄДНОСТІ НАША СИЛА