logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

У КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ СПЕЦПОГАШЕННЯ НОВОЇ МАРКИ УКРПОШТИ


Опубліковано Пн, 27 Лютого 2023 в 13:26


   24 лютого 2023 року у музейній кімнаті Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулася презентація та урочиста церемонія спецпогашення нової марки «ПТН ПНХ!» Укрпошти до роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну.

   На марках відтворено одну із всесвітньо відомих картин вуличного англійського художника Бенксі, яку він намалював на стіні зруйнованого російськими загарбниками будинку в Бородянці (Київська область).

   У спецпогашенні марки активну участь взяли директорка закладу освіти Оксана Губіна та активна молодь на чолі з головою дитячо-юнацької організації «КІШ» Даріною Усольцевою. Разом із вихованцями ліцею до церемонії долучилися голова Запорізької обласної державної адміністрації Юрій Малашко, віцепрезидент громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» Костянтин Рижов та представники акціонерного товариства «Укрпошта».

  Поштова марка «ПТН ПНХ!» – благодійний проєкт Укрпошти. Частина коштів, отриманих від покупки цих марок, буде спрямована на відновлення тих закладів освіти, які були зруйновані рф.

   Поштовий випуск можна придбати у відділеннях Укрпошти та на офіційному сайті організації.