logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

У "КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ" ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ


Опубліковано Пн, 26 Листопада 2018 в 08:24


   21 листопада 2018 року, у День Гідності та Свободи, учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

   Тематичний благодійний концерт «З Україною в серці» для ліцеїстів влаштували артисти Запорізької обласної філармонії. Звучало багато сучасних українських пісень «Скрябіна», «Антитіл», «Океана Ельзи», Христини Соловій, Катерини Бужинської  у виконанні незрівнянних солістів Богдана Хижняка, Тетяни Лаврик, Поліни Гонтарь і Германа Романченка.

   Артисти подарували вибухові емоції глядачам. На завершення заходу ведуча Анна Миронова побажала усім здоров’я і наснаги, добробуту, процвітання та миру в Україні.

   Також цього дня вихователі 4-11 класів провели Єдиний урок мужності до Дня Гідності та Свободи.

   У бібліотеці діяли виставки тематичної літератури «Історична свобода починається з переосмислення себе» та «Україна – країна нескорених».

   Бібліотекар освітнього закладу Бадун Валентина Дмитрівна для учнів 8-В класу провела патріотично-інформаційну бесіду про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, познайомивши ліцеїстів з героїчними сторінками історії нашої країни, про захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.  

   Пам’ятаймо, що саме єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших батьків, вільними громадянами України.