logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

У осінньому вальсі закружляли, педагогів "Козацького ліцею" з Днем працівників освіти привітали


Опубліковано Вт, 9 Жовтня 2018 в 12:09


   Щороку в першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти – День учителя. Саме вчитель першим вводить учня в чудовий світ знань, розвиває в ньому компетентну особистість, інтерес до вивчення основ наук та творчий потенціал.

   5 жовтня 2018 року на свято «Осінній вальс», присвячене Дню працівників освіти, зібралися вчителі, вихователі, ветерани педагогічної праці та усі працівники  Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

   Закружляли в осінньому падолисті блюзу разом з вихованками хореографічної групи «Сузір’я». 

   З вітальним словом до колег звернулася директор Губіна Оксана Олександрівна. Привітання команди освітян «Козацького ліцею» розпочала зворушливими рядками з поезії геніальної Ліни Костенко методист нашого храму науки та депутат Запорізької обласної ради Ковиліна Тетяна Михайлівна.

    Переглянули відео «За що ми вдячні своїм педагогам?» від креативних ліцеїстів. Отримали естетичну насолоду від яскравого виконання пісень «Тобі, країно, стелиться земля», «Я малюю цей світ» та «Українці – ми єдина сім’я» дуетом «БУМ», тріо «Мелодія» та хором «Соловейко».

   Дивували майстерністю гри на сопілках, домрах і бандурах маленькі вихованці ансамблів народних інструментів «Жайворонки» та «Забава». Це було потужно і дуже енергетично.

   Кращі музичні світові шедеври фортепіанної музики прозвучали у виконанні талановитих маленьких і юних ліцеїстів – вихованців гуртка «Веселі нотки».

   Краще відчути пульс життя допоміг танцювальний сольний номер «Човен» у стилі модерн від Дабіжі Владислави, якій вдалося досить глибоко та щиро передати почуття.

   Захоплення і шквал емоцій викликала інсценізація уривку з казки «Пепі Довга панчоха» Астрід Ліндгрен від вихованців театрального гуртка «Гармонія». Динамічно та досить бурхливо розвивався сюжет сцени навчання Пепі, для якої надто складним був процес адаптації до умов навчання в школі. Блискуче перевтілилася в образ головної героїні Магденко Анастасія, продемонструвавши усю свою акторську майстерність і харизму.

   Ще одним доказом того, що осінь є порою для романтиків і творчих людей, став виступ на святі прекрасної декламаторки Габбе Марі з поезією «В осінньому вальсі».

   А в справжньому осінньому вальсі закружляли, педагогів «Козацького ліцею» з Днем працівників освіти привітали учні 9-11-х класів.

   На завершення заходу ведучі Савелло Даніл та Довбня Єлизавета подякували всьому педагогічному колективу за допомогу і підтримку, за знання, побажавши позитиву та гармонії, творчої наснаги, душевної рівноваги та вагомих здобутків у освітній і науковій діяльності.

   Зі святом, дорогі педагоги!