logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Участь і перемога в регіональному конкурсі патріотичної пісні та поезії "Слався, рідна Україно"


Опубліковано Нд, 29 Жовтня 2017 в 19:40


       29 жовтня 2017 року у Запорізькому національному університеті проходив регіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «Слався, рідна Україно», учасниками якого стало близько 65 талановитих співаків та читців Запорізького краю.

       Гідно представили на конкурсі комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради учениця 5-Б класу Магденко Анастасія з піснею «Музика слова» та учениця 11-Б класу, голова дитячо-юнацької організації «КІШ» Острівна Анастасія, яка зачитала глядачам та журі авторську поезію «Несказані слова».

       Магденко Анастасія була нагороджена дипломом лауреата серед вокалістів, а Острівна Анастасія здобула перемогу в номінації «Авторська поезія».

       Вітаємо юну поетесу з почесним І місцем і бажаємо творчої енергії та натхнення, високого польоту й широкого вільного простору для реалізації свого безмежного креативного потенціалу.

       А маленькій Анастасії зичимо наполегливості, віри в себе, бадьорості духу та  яскравого зіркового шляху на пісенному небосхилі.

       Пишаємось вами, дівчатка!