logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УЧАСТЬ У МЕДІЙНОМУ СПЕЦПРОЄКТІ "ПОРТРЕТ НАЦІЇ" ТА УСПІШНИЙ ПРОДАЖ КАРТИНИ "Я ПІД НАДІЙНИМ ЗАХИСТОМ" УЧНІВ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ В ПІДТРИМКУ ЗСУ


Опубліковано Пн, 25 Грудня 2023 в 13:01


14 грудня 2023 року у просторі подій «Respect» відбулася урочиста презентація другого номеру видання журналу «First+» про неймовірних людей нашого міста, на яку були запрошені учасники спецпроєкту «Портрет нації» та герої публікацій.

Оксана Губіна, директор Запорізького Козацького ліцею, лауреат Премії Верховної ради України «Відмінник освіти», офіцер Міжнародного Ротарі клубу «Запоріжжя-Хортиця», член комітету по роботі з Інтерактом Диструкту 2232, волонтер, взяла участь у спецпроєкті «Портрет нації». 

У межах презентації журналу було також проведено благодійний аукціон, де лотом стала картина «Я під надійним захистом» – колективна робота учнів 7-В класу Козацького ліцею.

Усі присутні на заході активно долучилися до збору коштів на закупівлю повнопривідного автомобіля для ЗСУ. Загальна сума склала 15750 грн. Гроші передали благодійній організації «Благодійний фонд «Власноруч».

Разом до перемоги!

Слава Україні!