logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Участь в благодійній акції "Ліки для воїнів АТО"


Опубліковано Пт, 6 Жовтня 2017 в 11:25


       З початком перших холодів виникла необхідність в антизастудних ліках для воїнів АТО. Тому учні, батьки та педагоги комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради оперативно відреагували на прохання волонтерів допомогти нашим захисникам і стали активними учасниками акції «Ліки для воїнів АТО».

       Протягом місяця вересня 2017 року було зібрано кошти в сумі 3 115 грн.: на 2 493,45 грн. лікарем «Козацького ліцею» було закуплено протизастудні й імунозміцнюючі засоби та медикаменти; на 480 грн. – 6 л. меду і на 141,55 грн. – більше 4 кг. лимонів.

      5 жовтня 2017 року в школу-інтернат завітали голова ГО ветеранів АТО «Честь та гідність» Мороко Валерій Васильович та волонтер Марія Олександрівна, яким ініціативна група ліцеїстів передала ліки, вітаміни, мед і лимони.

      «Дякуємо, що вже четвертий рік поспіль допомагаєте та підтримуєте наших воїнів-захисників, які виконують бойові дії в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей», - наголосила волонтер Марія Олександрівна.