logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УЧЕНИЦЯ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ - ПЕРЕМОЖНИЦЯ І ЕТАПУ ТА УЧАСНИЦЯ ІІ ЕТАПУ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ НАУКОВОЇ ОЛІМПІАДИ (IJSO) У 2022 РОЦІ


Опубліковано Пн, 16 Травня 2022 в 08:15


   На початку лютого 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» оголосив про початок проведення ІIІ Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади (IJSO) 2022!

    Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad) є однією з найпрестижніших міжнародних олімпіад для школярів та входить до 12 провідних олімпіад, визнаних ЮНЕСКО.

   Олімпіада (IJSO) передбачала комплексну теоретичну та практичну перевірку знань і навичок одночасно з трьох природничих дисциплін: фізики, хімії та біології.

   До участі у ІІІ Всеукраїнському відборі запрошувалися школярі віком до 15 років, які володіють ґрунтовними знаннями одночасно з фізики, хімії та біології.

   Учасницею І відбіркового етапу Міжнародної молодіжної наукової олімпіади стала учениця 8-А класу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Усольцева Даріна.

    Усі учасники Всеукраїнського національного відбору були долучені до закритої спільноти, де отримали методичну та організаційну підтримку.

   Найкращі візьмуть участь у навчально-підготовчому таборі, де будуть визначені дванадцять переможців Національного відбору, які отримають право представляти Україну на міжнародному фіналі IJSO 2022.

   23 квітня ліцеїстка виконала завдання І відбіркового етапу – онлайн- тестування. Багато зусиль доклала Даріна для виконання завдань, адже завдання не диференціювалися для 8-9-х класів, а були більш спрямовані на дев'ятикласників.

   10 травня 2022 року отримали результати І етапу – і Даріну офіційно запросили до участі в ІІ етапі Міжнародної молодіжної наукової олімпіади.

   Давайте всі разом підтримаємо цю відважну цілеспрямовану дівчину і побажаємо успішно виконати завдання ІІ етапу олімпіади на початку червня.