logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УЧНІ КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ЧУДОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ У ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ "ВЕСНЯНКА - 2024"


Опубліковано Пн, 18 Березня 2024 в 13:27


10 березня 2024 року у Запоріжжі відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Веснянка – 2024», які організував комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

У змаганнях взяли участь 203 учасники з м. Запоріжжя та Запорізької області, які були об’єднані у 5 вікових груп: хлопців і дівчат віком від 10 до 18 років. Спортсмени Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» також долучилися до змагань.

Боротьба між учасниками була запеклою, відстань між призерами складала  декілька секунд. Наші вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Спортивне орієнтування» продемонстрували високий рівень підготовки, витримки та блискучі результати!

Щиро вітаємо переможців!

І місце посів Спину Микита, учень 8-А класу (вікова група Ч14-15).

І місце здобула Мельник Поліна, учениця 8-Акласу (вікова група Ж14-15).

Керівник – Оношко Андрій Олександрович.

І місце виборов Коваленко Мирон, учень 11-Б класу (вікова група Ч 18-21).

Керівниця – Жиленко Тетяна Миронівна.

Дебютувала на обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Веснянка – 2024» команда Козацького ліцею «Їжаки»,  яка бере участь у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Для них це був дуже корисний досвід і випробування на витривалість.

Дякуємо організаторам змагань за чудову можливість продемонструвати свої навички зі спортивного орієнтування та фізичну витривалість.

Вітаємо переможців і наставників команди Козацького ліцею з відмінними результатами!

Ви справжні майстри зі спортивного орієнтування!