logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2023"


Опубліковано Пт, 17 Березня 2023 в 13:00


   16 березня 2023 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023».

   Цьогорічний конкурс проходить за номінаціями «Фізична культура», «Початкова освіта», «Основи здоров’я», «Захист України».

   Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» має двох абсолютних переможців обласного туру змагань із педагогічної майстерності:

   Ситника Олега Володимировича, вчителя предметів «Захист України» та «Фізика» (Номінація «Захист України»);

   Філоненка Сергія Васильовича, вчителя предмета «Основи здоров’я» (Номінація «Основи здоров’я»).

   Найкращих освітян привітали голова Запорізької обласної ради Олена Жук, директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна, депутатка обласної ради Оксана Бугайчук, голова Запорізької обласної організації    Профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь. Нагородили переможців та лауреатів.  

   До усіх присутніх в залі звернувся Олег Ситник, переможець конкурсу в номінації «Захист України», подякував від імені колег-конкурсантів організаторам і координаторам конкурсу, членам журі, усім, хто допомагав і підтримував, а саме: Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти та Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації.

   «Всьому, що відбулося, завдячую долі, Богу та воїнам Збройних сил України. Особлива подяка тим, хто надихав і підтримував, вірив у наш успіх. Особисто для мене – це мої рідні, друзі, педагогічний колектив, адміністрація та директор Козацького ліцею – Оксана Губіна», – під час свого виступу зазначив Олег Володимирович.

    Бажаємо нашим переможцям наснаги та перемоги у другому (всеукраїнському) турі конкурсу «Учитель року – 2023».