logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

УРОКИ ПРАВОЗНАВСТВА "ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ"


Опубліковано Ср, 15 Грудня 2021 в 11:08


   В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

   Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

   У межах Тижня з правових знань та з нагоди Міжнародного дня прав людини 10 грудня 2021 року соціальним педагогом Яною Галич для учнів 5-х і 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено уроки правознавства на тему «Знай свої права та обов'язки».

   Мета – сформувати знання здобувачів освіти про права дитини, поняття про нерозривний зв'язок прав та обов'язків, а також розвивати логічне мислення і навички роботи в групах.

    «Посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер, посієш характер — пожнеш долю», — говорить народна мудрість.

   Любі діти, пам'ятайте про свої права та права інших людей, дотримуйтесь обов'язків, ростіть свідомими, порядними і гідними громадянами України.

Фотозвіт за посиланням УРОКИ ПРАВОЗНАВСТВА «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ»