logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Успішне завершення тренінгу "Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти"


Опубліковано Пт, 1 Червня 2018 в 12:57


   30 травня 2018 року в тренінговому кабінеті Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» тренером Філоненко Юлією Володимирівною було проведено заключні сесії тренінгу за програмою «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

   На захід завітали почесні гості з Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: завідувач регіональним науково-методичним центром «Освіта та громадянське суспільство» Мальований Микола Михайлович, методисти Макаренко Тетяна Михайлівна та Попович Яна Максимівна.

   Учасники тренінгу завершили навчання і засвоїли, із яких етапів складається розробка та реалізація волонтерської програми, переконалися, що цикл управління діяльністю волонтерів – це багатоетапний процес, в якому кожен етап є обов’язковим і важливим.

   Спланували свої наступні кроки після завершення заняття, розказавши про втілення в реальність майбутніх волонтерських проектів.

   Виконали вправу «Підбиття підсумків тренінгу», заповнивши анкети. Повернулися до очікувань групи - проаналізували роботу протягом заняття. Переконалися, що саме волонтерська діяльність якнайкраще допомагає розвивати громадянські та соціальні компетентності як дітей, так і дорослих.

  Завершальним етапом заходу стало вручення Сертифікатів про підвищення кваліфікації на тренінгу «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти» за програмою «Організація та координація волонтерської діяльності».

   Мальований Микола Михайлович і Макаренко Тетяна Михайлівна привітали освітян з проходженням тренінгу та побажали успіхів і натхнення в роботі над своїми майбутніми волонтерськими проектами.

   Подякували також тренеру і презентували альманах «Волонтерство у кожному освітньому закладі Запорізького краю», а тренінгова група привітала Юлію Володимирівну квітами.